تبلیغات
*رود فرات*roodforat - کناره گیری و حذف آقای احمد قدرت از ادامه فعالیت در صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع)

کناره گیری و حذف آقای احمد قدرت از ادامه فعالیت در صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) 16579195002706544772

کناره گیری و حذف آقای احمد قدرت از ادامه فعالیت در صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع)

“بسمه تعالی”

(اطلاعیه تغییرات ،برنامه ها و فعالیت های)

 صندوق قرض الحسنه حضرت امام سجاد(ع) 

“کیست که خدا را وام (یعنی قرض الحسنه) دهد تا خدا بر او چندین برابر بیفزاید”

(قرآن کریم – آیه ۲۴۵بقره)

تاتوانی به جهان خدمت محرومان کن

به دمی یا درمی یا قدمی یا قلمی

با سلام و  صلوات بر محمد وآل محمد(ص) و تبریک به مناسبت عید بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص)  پیرو اطلاعیه قبلی با موضوع  فعالیت صندوق قرض الحسنه امام سجاد (ع)  و با توجه به تغییرات انجام  شده به آگاهی می رساند.

 به لطف خداوند منان و با همت و اقدام خدا پسندانه تعدادی از همشهریان و دوستان خیرخواه ، صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) از سال ۱۳۹۰  در راستای پرداخت وام ،  به افراد واجد شرایط جهت رفع نیازهای ضروری و شرعی تشکیل و فعالیت خود را آغاز نموده است ،و تاکنون توفیق پرداخت تعداد قابل توجهی وام  فراهم شده است.

وجوه پس انداز شده در صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) متعلق به تعداد از افرادی خیر و نیکو کار می باشد که  با عنایت به نیت خالصانه  این بزرگواران ، مایل نیستند  اسامی ایشان ذکر شود،خداوند  بر توفیقاتشان بیفزاید.ان شاءالله

منتهی از ابتدا هماهنگی لازم به منظهور دریافت وجوه از خیرین و نیکوکاران محترم و همچنین پرداخت وام به افراد متقاضی توسط اینجانب براتعلی چوپانی و آقای احمد قدرت به عنوان صاحب امضاء در صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) انجام می شد.تا اینکه به دلیل بروز  برخی اختلافات بین اینجانب و ایشان متاسفانه در نیمه دوم سال ۹۳ نسبت به قبل در پرداخت  وام وقفه ای به وجود آمد.

برابر هماهنگی انجام شده با کناره گیری و حذف آقای احمد قدرت از همکاری در صندوق امام سجاد(ع) طی برگه ضمیمه و با همفکری و استفاده از نظرات و پیشنهادات دوستان گرامی و خیرین نیکو کار ، مقرر شد آقای احمد قدرت از همکار با صندوق حذف گردد و فعالیت خداپسندانه ی صندوق قرض الحسنه امام سجاد (ع) کما فی اسابق ادامه داشته باشد.

کناره گیری و حذف آقای احمد قدرت از ادامه فعالیت در صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) 69244432034309489527

کناره گیری و حذف آقای احمد قدرت از ادامه فعالیت در صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) 16579195002706544772

 پیرو جوابیه۱كه در پاسخ به درج برخی مطالب ناشایست ، توسط افرادی تحت عنوان: ناشناس و نویسنده وبلاگ صندوق امام سجاد (ع) تنظیم شده بود،بدینوسیله نکاتی جهت اطلاع مراجعه کنندگان محترم  “سایت نخل ها” و “سایت برات آزادی” اعلام می شود.

۱-با توجه به همکاری سابق اینجانب و آقای احمد قدرت در صندوق امام سجاد (ع) از ابتدای شروع بکار صندوق وبلاگی به نشانی :

http://sandoghemamsajad.blogfa.com تشکیل شد و فعالیت ها و برنامه های صندوق به همراه موضوعات جانبی در آن درج می شد. تا اینکه  آقای احمد قدرت برنامه تهیه و پخش جهیزیه از یك فروشگاه خاص ، از طریق صندوق را مطرح نمودند و اینجانب به دلیل وجود برخی شائبه ها از قبیل کسب در آمد از این طریق ،در این طرح با ایشان همکاری نکردم  و پس از آن نامبرده وبلاگ فوق را تغییر داده و در قالب وبلاگ جدید به نشانی:http://sandoghemamsajad.mihanblog.com به صورت مجزا فعالیت وبلاك را ادامه دادند.

۲-در حال حاضر نیز ایشان مصمم هستند به رغم منفک شدن از صندوق قرض الحسنه امام سجاد (ع) ، همچنان مطالبی را در قالب وبلاگ یا سایت صندوق امام سجاد (ع) درج نمایند.

۳-با توجه به جدا شدن آقای احمد قدرت از صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) درج هر گونه اطلاعیه یا مطلبی از طرف وبلاگ یا سایت مورد اشاره در خصوص صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) از نظر اینجانب فاقد اعتبار می باشد.

۴- بعد از كناره گیری وحذف آقای احمد قدرت ،قرار شد ایشان صرفاً از طریق شماره حسابی كه به نام خیریه امام سجاد(ع) می باشد. فعالیت داشته باشند.

قال رسول الله(ص): ” کسی که به برادر مسلمان خود قرض دهد، در برابر هر درهمی که قرض داده به اندازه کوه‌های احد، رضوان و سینا پاداش خواهد داشت و اگر برای وصول طلب خود با بدهکار مدارا کند، از پل صراط همانند برق جهنده، بدون حساب و عذاب عبور خواهد کرد”‌‌.

کناره گیری و حذف آقای احمد قدرت از ادامه فعالیت در صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) 22734472463340097423
طبقه بندی: هیات امام سجادع، 
برچسب ها: رودفرات، برات آزادی، فعالیت صندوق امام سجادع، کناره گیری و حذف آقای احمد قدرت،  

تاریخ : دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 | 01:57 ق.ظ | نویسنده : محمد چوپانی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • خانه سرود